cover

Listen or download "Metallica Hardwired To Self Destruct Albümü Ve Barış Manço" music song for free. Please buy "Metallica Hardwired To Self Destruct Albümü Ve Barış Manço" album music original if you like the song you choose from the list. If one of the songs on the list are the copyright belongs to you, please Contact Us to send DMCA removal request, we will process at least 72 hours after we received your request.

Download Full Album songs "Metallica Hardwired To Self Destruct Albümü Ve Barış Manço" FAST DOWNLOAD

.

Title : Metallica - Hardwired... to Self-Destruct albümü ve Barış Manço
Description : Metallica, uzun süre sonra yeni stüdyo albümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Albümün deluxe versiyonu 3 CD'den oluşuyor ve üçüncü CD'de live performanslar ile birçok cover'a yer verilmiş.

Albüm genelinde şarkıların uzun olması dikkatlerden kaçmıyor ve tabii ki eski Metallica tarzı melodiler de öyle. Şahsen ben, bir de Barış Manço esintisi buldum. Eh, benzerlikler olabilir tabii.

Sonuçta, ofiste haber yazarken ve inceleme yazarken dinleyebileceğimiz yeni bir albümümüz var.

Albümü almadan önce Spotify gibi platformlar üzerinden ücretsiz olarak dinleyebilir, Metallica'nın resmi YouTube kanalına giderek şarkılar için hazırlanan video klipleri izleyebilirsiniz.

Albümü dinlemek için:
/haberler/internet/2016/11/18/spotifyda-metallica-ruzgari-yeni-album-geldi-ucretsiz-dinleyin
Download as MP3 | Download as MP4